Kategorie
  Szybki kontakt
  ikainfo@onet.eu
   Statystyki
   Produktów: 166
   Kategorii: 39
   Odwiedzin: 167399
   Warunki dostawy

   Warunki dostawy

   1. Zamawiający ma prawo do wprowadzenia zmian w zamówieniu lub jego anulowaniu kontaktując się z obsługą sklepu pod adresem e-mail : ikainfo@onet.eu. Jest to możliwe tylko i wyłącznie w przypadku gdy zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane i wysłane do Zamawiającego.

   2. Zamówienia wysyłane są w ciągu 48 godzin od dnia zaksięgowania należności na koncie bankowym Sklepu.

   3. Przesyłki dostarczane są na adres umieszczony w formularzu zamówienia Pocztą Polską . Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Poczta Polska deklaruje, że czas dostawy listu poleconego ekonomicznego wynosi 3-4 dni, a listu poleconego priorytetu 1-2 dni. Czas dostawy może wydłużyć się, gdy listonosz nie zastanie nikogo pod podanym adresem, lub z innych przyczyn leżących po stronie Poczty Polskiej. Internetowy Sklep IKA hand made nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane niewywiązaniem się przez Pocztę Polską .

   4. Koszt przesyłki pokrywa Klient. W przeciwnym wypadku Sklep internetowy IKA hand made poinformuje Klienta o przejęciu tego kosztu na siebie.

   5. Wysyłka do Klienta potwierdzona jest drogą mailową.

   6. Nie ma możliwości odbioru osobistego zamówionego towaru.

   7. Pomimo wszelkich starań, kolory produktów mogą nieznacznie różnić się od przedstawionych na fotografiach (w galerii produktów).

   8. W przypadku zwrotu zamówienia do Sklepu z powodu błędnie podanego lub niepełnego adresu, oraz/lub odmowy przyjęcia przesyłki przez Zamawiającego, Zamawiający pokrywa koszty ponownej wysyłki oraz koszty jej zwrotu (opłata pobierana przez Pocztę Polską).

   9. Koszty przesyłki:

   List polecony ekonomiczny - Poczta Polska - 8 zł

   List polecony priorytetowy - Poczta Polska - 9 zł

   Koszyk
   ...jest pusty

   Polecamy
   Koczyki 3D
   50,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Naszyjnik
   180,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Ostatnio przeglądane