Kategorie
  Szybki kontakt
  ikainfo@onet.eu
   Statystyki
   Produktów: 165
   Kategorii: 39
   Odwiedzin: 170430
   Reklamacje i zwroty

   Reklamacje i zwroty


   1. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji z tytułu niezgodności Produktu z Umową sprzedaży. W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem określenia niezgodności oraz uzgodnienia sposobu rozwiązania problemu.

   2. Reklamacje należy składać pisemnie na adres siedziby firmy: ul. Jabłoniowa 20, 81-198 Pierwoszyno, lub adres mailowy: ikainfo@onet.eu .

   
   

   3. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Odpowiedź Sprzedawcy w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób. W przypadku uznania zgłoszenia reklamacyjnego za zasadne Sklep przyjmie zwrot towaru w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki ze zwracanym towarem. Sklep wymieni towar na wolny od wad lub na wskazany przez Klienta rachunek bankowy dokona zwrotu całej należność otrzymanej od Klienta wraz z kosztami odesłania towaru.

   
   

   4.  Klient, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład:

   a) pisemnie na adres: ul. Jabłoniowa 20 81-198 Pierwoszyno,

   b) w formie elektronicznej na adres: ikainfo@onet.eu.

   
   
   Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta.
   
   

   5. Klient powinien odesłać zakupiony towar przesyłką poleconą w opakowaniu zabezpieczającym towar przed uszkodzeniem w transporcie (koperta bąbelkowa lub karton). Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Sklep gwarantuje zwrot wartości zakupionych produktów w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez Klienta numer rachunku bankowego lub w inny wskazany przez niego sposób. Koszt transportu zwracanego produktu pokrywa Klient.

   
   
   6. Zwroty należy wysyłać na adres siedziby firmy:
   IKA hand made
   Iwona Maksymiuk
   ul. Jabłoniowa 2, 81-198 Pierwoszyno
   
   
   7. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.   Koszyk
   ...jest pusty

   Polecamy
   Koczyki 3D
   50,00 zł
   Naszyjnik
   180,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Czapka
   80,00 zł
   Ostatnio przeglądane